> > > Libella-2sz

 • CENA OD:
 • 1 433 PLN
Kolekcja Wewnętrzne nowoczesne
Model: Libella - 2SZ

Drzwi wewnętrzne Nowoczesne Libella - wąskie, poziome przeszklenia stały się tak modne, że nie może ich zabraknąć w drzwiach Nowoczesnych. Modele Libella nawiązują do klasycznych modeli Kanada Prosta, ale wykonane są z wykorzystaniem płaskich kasetonów i dodatkowo wyposażone w wąskie szyby lub okleinowane sklejki.

 

Wyposażenie standardowe :

 • Zamek na wkładkę lub klucz piórowy.
 • Zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach.
 • Szkło matowe bezpieczne lub bezbarwne bezpieczne o grubości 6,4 mm

 

 

 
 

Kolorystyka :

Dąb
złoty Dąb jasny orzech orzech wenge
     
bezbarwny      
Jesion
jasny orzech średni orzech orzech wenge
   
machoń brąz bezbarwny    
Olcha
jasny orzech średni orzech teak machoń brąz
     
bezbarwny      
Sosna
złoty dąb orzech teak żółty
     
bezbarwny      

Dowolny kolor z Palety RAL / NCS

 

Podstawowa paleta kolorów jest już uwzględniona w cenie. Dopłatę pobieramy za:

 • Kolory z palety RAL lub wskazanie innego koloru 
 • Kolor mahoń brąz 

*Prezentowana paleta kolorów drzwi drewnianych, oklein drewnianych  ma charakter poglądowy nie może służyć jako wzorzec. Różnica w barwie, słoje i struktura tworzą naturalny i niepowtarzalny charakter drewna, i nie mogą być podstawą do reklamacji.

Ramiaki pionowe i poziome wykonane są z klejonego drewna sosnowego. Następnie rama po zmontowaniu jest okleinowana naturalną okleiną w zależności od wykończenia (sosna, olcha, jesion, dąb lub inna)

Wypełnienie wykonane jest w dwóch różnych grubościach - z płyty wiórowej wzmocnionej HDF o grubości 30mm lub ze sklejki 8mm(zamiennie za szkło). Kasetony zaokleinowananej są fornirem naturalnym. Po uprzednim przygotowaniu, drzwi lakierowane są dwuetapowo. Pierwszą warstwę stanowi lakier podkładowy, na który po zmatowieniu nakładany jest lakier końcowy nadający drzwiom odpowiednie wybarwienie. Warstwa koloryzująca pochodzi z palety kolorów lazurowych ICA lub Barpimo oraz z palety RAL.

Przeszklenia drzwi Nowoczesnych wpuszczane są w skrzydło. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w skrzydle nie występują listewki przyszybowe. Najczęściej stosowanym szkłem jest mat bezpieczny o grubości 6,4mm - dwuwarstwowy z folią wewnątrz. Dodatkowo można stosować szkło bezbarwne bezpieczne, fotoszkła oraz ornamenty. Zdobienia na szkle może stanowić faza, grawer oraz piaskowany wzór.

 Informacja o naszej gwarancji:

Montaż:

 • Ceny montażu są ustalane indywidualnie.
 • Przy zakupie drzwi z montażem podatek VAT wynosi 8%

Akcesoria za dopłatą:

 • Ościeżnica regulowana 9cm  + listwy kątowe LK6P lub LK6Z 
 • Poszerzenie ościeżnicy za każdy 1cm  
 • Ościeżnica stała 4,7x9cm dąb, jesion, olcha, sosna 
 • Opaski (6Z lub 6P) do ościeżnicy standard 
 • Ćwierćwałki do ościeżnicy 
 • Zawiasy kryte Simonwerk Tectus 3D  

Klamki TUPAI :

Tupai 3031 Tupai 2270 Q Tupai 2275 Q Tupai 3097 RT Tupai 3098 RT
         
Tupai 3033 RT Tupai 3031 RT WB 10002 Q Tupai 2253Q Tupai 2731 Q
         

 

Inne :

Zamek magn. Stoper 2617 Stoper 1699 Stoper ścienny Tuleja wen.2266
         

 

Listwy maskujące :

LK 6Z LK 6P LK 8Z LK 8P LK 6P1
         
LK 8P1 LK 8P11 LK 8P2 LK 8P3 LK 8P4
         
LK 8P5 LK 8P6      
     
         

 

 

WESTO jest producentem drewnianych drzwi o wysokich parametrach technicznych i estetycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie technologie pozwalają na sukcesywną rozbudowę oferty drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych produkowanych w Zakładzie Produkcji Drzewnej.

 

europejska firmaFirma godna zaufania logowarmia mazury logo        firma

 

Głównym filarem działalności firmy WESTO jest produkcja drzwi w technologii płycinowej i płytowej. W procesie produkcji wykorzystywane jest lite drewno, drewno klejone lub płyty wiórowe. Wszystkie rodzaje drzwi wykańczane są naturalną okleiną sosnową, dębową, olchową lub jesionową.

Poza szeroką ofertą drewnianych drzwi bezklasowych produkujemy także drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne i akustyczne w technologii HALSPAN oraz drzwi akustyczne certyfikowane w Centrum Techniki Okrętowej w Gdańsku.

 • dźwiękoszczelne drzwi 32dB
 • dźwiękoszczelne drzwi 42dB
 • przeciwpożarowe drzwi EI30
 • przeciwpożarowe drzwi EI60

Wyspecjalizowany zespół stolarzy zajmuje się również realizacją projektów drzwi na wzór z dużą precyzją odtwarzając drzwi historyczne.

Oferta obejmuje głównie wewnętrzne i zewnętrzne drzwi do mieszkań, domów jednorodzinnych. W sprzedaży mamy również drzwi hotelowe oraz produkty przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej, w tym między innymi drzwi dźwiękoszczelne.

Zakład Produkcji Drzewnej WESTO zlokalizowany jest w miejscowości Naterki niedaleko Olsztyna.

 

Duży wybór wzorów i możliwość modyfikacji drzwi

W naszej stałej ofercie dostępne są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w wielu wersjach kolorystycznych, z przeszkleniami lub bez, zdobieniami, frezami. Jeżeli jednak upatrzony przez Państwa model nie do końca Państwu odpowiada istnieje możliwość wprowadzenia modyfikacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi jest gwarancją satysfakcjonującego efektu końcowego oraz Państwa zadowolenia z wybrania naszej oferty. Decydując się na wprowadzenie zmian w konkretnym modelu drzwi mają Państwo pewność, iż wybrane przez Państwa drewniane drzwi WESTO w stu procentach będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom pod względem wizualnym. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, pozostajemy do dyspozycji.