> Kontakt

Kontakt z producentem drzwi drewnianych WESTO

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta drewnianych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zapraszamy do kontaktu.
 
Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszych produktów. Służymy również profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru drzwi hotelowych, czy drewnianych drzwi biurowych. Wykonujemy drzwi na wymiar oraz specjalizujemy się w produkcji drzwi historycznych według wzoru. Dopełnieniem bogatej oferty drzwi wewnętrznych i zewnętrznych są drzwi przeciwpożarowe EI30, EI60 oraz akustyczne drzwi 32dB, 42dB.
 
Nasz Zakład Produkcji Drzewnej znajduje się w miejscowości Naterki pod Olsztynem. Zapraszamy!
 
zakład
 

WESTO

Produkcja

Sprzedaż i wyceny

Księgowość

Naterki ul. Diamentowa 50
11-036 Gietrzwałd
 
tel.: 89 513 15 79
tel.: 89 513 16 18 
 
Wiktor Szulich
Kierownik Zakładu
e-mail: wiktor.szulich@westo.pl
tel.: 89 513 15 79 
kom.: 602 237 339
Sławomir Gorczyca
Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: slawomir.gorczyca@westo.pl
tel.: 89 513 15 79 
kom.: 784 994 886
e-mail: westo@westo.pl
tel.: 89 513 15 79
 
Łukasz Wolak
Specjalista ds. przygotowania produkcji
e-mail: lukasz.wolak@westo.pl
tel.: 89 513 16 18
 
 
 
Aleksandra Racka-Tabaka
Pełnomocnik ds. jakości
e-mail: ola.racka@westo.pl
tel.: 89 513 15 79
 
 

 

 
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.westo.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WESTO ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ STANISŁAW WYSZYŃSKI, Diamentowa 50 11-036 Naterki, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem rodo@westo.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

WESTO jest producentem drewnianych drzwi o wysokich parametrach technicznych i estetycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie technologie pozwalają na sukcesywną rozbudowę oferty drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych produkowanych w Zakładzie Produkcji Drzewnej.

 

europejska firmaFirma godna zaufania logowarmia mazury logo        firma

 

Głównym filarem działalności firmy WESTO jest produkcja drzwi w technologii płycinowej i płytowej. W procesie produkcji wykorzystywane jest lite drewno, drewno klejone lub płyty wiórowe. Wszystkie rodzaje drzwi wykańczane są naturalną okleiną sosnową, dębową, olchową lub jesionową.

Poza szeroką ofertą drewnianych drzwi bezklasowych produkujemy także drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne i akustyczne w technologii HALSPAN oraz drzwi akustyczne certyfikowane w Centrum Techniki Okrętowej w Gdańsku.

  • dźwiękoszczelne drzwi 32dB
  • dźwiękoszczelne drzwi 42dB
  • przeciwpożarowe drzwi EI30
  • przeciwpożarowe drzwi EI60

Wyspecjalizowany zespół stolarzy zajmuje się również realizacją projektów drzwi na wzór z dużą precyzją odtwarzając drzwi historyczne.

Oferta obejmuje głównie wewnętrzne i zewnętrzne drzwi do mieszkań, domów jednorodzinnych. W sprzedaży mamy również drzwi hotelowe oraz produkty przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej, w tym między innymi drzwi dźwiękoszczelne.

Zakład Produkcji Drzewnej WESTO zlokalizowany jest w miejscowości Naterki niedaleko Olsztyna.

 

Duży wybór wzorów i możliwość modyfikacji drzwi

W naszej stałej ofercie dostępne są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w wielu wersjach kolorystycznych, z przeszkleniami lub bez, zdobieniami, frezami. Jeżeli jednak upatrzony przez Państwa model nie do końca Państwu odpowiada istnieje możliwość wprowadzenia modyfikacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi jest gwarancją satysfakcjonującego efektu końcowego oraz Państwa zadowolenia z wybrania naszej oferty. Decydując się na wprowadzenie zmian w konkretnym modelu drzwi mają Państwo pewność, iż wybrane przez Państwa drewniane drzwi WESTO w stu procentach będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom pod względem wizualnym. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, pozostajemy do dyspozycji.