> > Fotowoltaika

 

 

„WESTO” Zakład Produkcji Drzewnej Stanisław Wyszyński realizuje projekt :

„Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 40 kW w przedsiębiorstwie  „WESTO” Zakład Produkcji Drzewnej Stanisław Wyszyński"

 

współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 4 Efektywność energetyczna; Działania 4.1 Wspieranie wytwarzania  i dystrybucji energii  pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Celem projektu jest produkcja energii ze źródeł odnawialnych na potrzeby „WESTO” Zakładu Produkcji Drzewnej Stanisław Wyszyński

Projekt pozwoli na wyprodukowanie rocznie ok. 34,6 tys. kWH „zielonej” energii, równocześnie zmniejszając zapotrzebowanie Zakładu na energię konwencjonalną. Tym samym projekt pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne: poprzez ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, w tym CO2, do atmosfery, emitowanych w procesie produkcji energii konwencjonalnej.

 

Wartość projektu: 269.370,- zł/

Dofinansowanie projektu z UE: 186.150,- zł.

 

dotacje

Fotowoltaika  Fotowoltaika  Fotowoltaika  Fotowoltaika  

Fotowoltaika  Fotowoltaika  Fotowoltaika    

WESTO jest producentem drewnianych drzwi o wysokich parametrach technicznych i estetycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie technologie pozwalają na sukcesywną rozbudowę oferty drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych produkowanych w Zakładzie Produkcji Drzewnej.

 

europejska firmaFirma godna zaufania logowarmia mazury logo        firma

 

Głównym filarem działalności firmy WESTO jest produkcja drzwi w technologii płycinowej i płytowej. W procesie produkcji wykorzystywane jest lite drewno, drewno klejone lub płyty wiórowe. Wszystkie rodzaje drzwi wykańczane są naturalną okleiną sosnową, dębową, olchową lub jesionową.

Poza szeroką ofertą drewnianych drzwi bezklasowych produkujemy także drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne i akustyczne w technologii HALSPAN oraz drzwi akustyczne certyfikowane w Centrum Techniki Okrętowej w Gdańsku.

  • dźwiękoszczelne drzwi 32dB
  • dźwiękoszczelne drzwi 42dB
  • przeciwpożarowe drzwi EI30
  • przeciwpożarowe drzwi EI60

Wyspecjalizowany zespół stolarzy zajmuje się również realizacją projektów drzwi na wzór z dużą precyzją odtwarzając drzwi historyczne.

Oferta obejmuje głównie wewnętrzne i zewnętrzne drzwi do mieszkań, domów jednorodzinnych. W sprzedaży mamy również drzwi hotelowe oraz produkty przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej, w tym między innymi drzwi dźwiękoszczelne.

Zakład Produkcji Drzewnej WESTO zlokalizowany jest w miejscowości Naterki niedaleko Olsztyna.

 

Duży wybór wzorów i możliwość modyfikacji drzwi

W naszej stałej ofercie dostępne są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w wielu wersjach kolorystycznych, z przeszkleniami lub bez, zdobieniami, frezami. Jeżeli jednak upatrzony przez Państwa model nie do końca Państwu odpowiada istnieje możliwość wprowadzenia modyfikacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi jest gwarancją satysfakcjonującego efektu końcowego oraz Państwa zadowolenia z wybrania naszej oferty. Decydując się na wprowadzenie zmian w konkretnym modelu drzwi mają Państwo pewność, iż wybrane przez Państwa drewniane drzwi WESTO w stu procentach będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom pod względem wizualnym. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, pozostajemy do dyspozycji.