> > Wewnetrzne classic

Drzwi wewnętrzne

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrz, który musi pasować do stylu, w jakim zaaranżowane jest nasze mieszkanie lub dom. Oprócz walorów estetytcznych drzwi muszą być równieź funkcjonalne, niezawodne i trwałe. Jako producent drzwi drzwi drewnianych oferujemy wysokiej jakości drzwi wewnętrzne wyróżniające się solidną konstrukcją oraz atrakcyjnym designem, produkowane z dbałością o każdy szczegół.. Proponujemy dwa typy kolekcji drzwi wewnętrznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą drzwi wewnętrznych w stylu klasycznym i nowoczesnym. Na wszystkie produkty udzielamy 2-letniej gwarancji.

Wewnętrzne drzwi drewniane

Oferujemy nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane z poziomymi i pionowymi ramiakami z klejonego drewna sosnowego pokrytymi naturalną okleiną sosnową, olchową, jesionową czy dębową. Wypełnienie skrzydła stanowią płyciny wykonane z dwóch frezowanych płyt MDF o łącznej grubości około 22mm okleinowanej profilowo naturalnymi okleinami. Drzwi wewnętrzne płycinowe mogą być przeszklone szybą pojedynczą o minimalnej grubości co najmniej 4mm płaską lub wypukłą o dowolnym wykończeniu. Wyposażenie standardowe obejmuje zamek na wkładkę  klucz piórowy lub blokadę WC, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno drzwi do sypialni, gabinetu, kuchni, jak i do łazienki oraz innych pomieszczeń.

Drzwi wewnętrzne na wymiar

Produkujemy drzwi wewnętrzne na dowolny (nietypowy) wymiar. Istnieje również możliwość wykonania drzwi ze skosem, drzwi łukowych, drzwi dwuskrzydłowych lub drzwi z naświetlami bocznymi i górnymi. Oprócz wymienionych wcześniej fornirów naturalnych istnieje również możliwość zastosowania innego rodaju okleiny np. orzech amerykański. Posiadamy własną paletę kolorów, w której znajdują się m.in. różne odcienie dębu, orzecha, wenge, drewna teakowego i mahoniowego. Wykonujemy produkty we wskazanym przez Klienta kolorze, który może zaproponować własną modyfikację koloru i poprosić o wykonanie próbki. W naszym asortymencie znajdują się również modne drzwi wewnętrzne białe, jednak klient ma możliwość wyboru dowolnego koloru z palety  RAL/NCS.

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą regulowaną

Sprzedajemy drzwi wewnętrzne z ościeżnicą regulowaną. Produkt ten jest łatwy w montażu, praktyczny, i co bardzo ważne estetyczny. Dzięki regulowanej ościeżnicy można zniwelować m.in. krzywizny na ścianie. Ościeżnica regulowana, na dowolną grubość muru, wykonana jest z klejonki sosnowej i wzmocniona obustronnie płytą HDF 3mm. Wierzchnia powierzchnia ościeżnicy oklejona jest naturalną okleiną zgodną z okleiną na powierzchni skrzydła. Posiadamy duży asortyment listew kątowych maskujących zarówno płaskich, jak i profilowych z listewkami ozdobnymi z litego drewna. 

Wewnętrzne drzwi z szybą

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór stylowych, wewnętrznych drzwi z szybą. W zależności od wyboru kolekcji proponujemy modele z przeszkleniami poziomymi, szprosami, dużymi szybami lub łukowymi przeszkleniami oraz z bulajem inspirowanym stylem okrętowym. W ofercie podstawowej znajduje się bezpieczne szkło bezbarwne oraz matowe o grubości 6,4 mm. Realizujemy również zlecenia na drzwi z szkłem piaskowanym, ozdobnym, fotoszkłem itp. Szkło może być wpuszczane w skrzydło lub mocowane do skrzydła za pomocą listewek z litego drewna o kształcie prostym lub profilowym