> > Masuria

Drzwi z kolekcji Masuria

Drzwi z kolekcji Masuria z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Przygotowaliśmy bogatą kolekcję solidnych drzwi o podwyższonej izolacyjności cieplnej wykonanych w technologii ramowo-płycinowej. Produkty z serii Masuria składają się ze skrzydła o grubości 68 mm. Rama drzwi wykonywana jest z klejonki sosnowej wzmocnionej specjalną wkładką antywypaczeniową wykonaną z wodoodpornej sklejki liściastej wykończonej doklejką z litego drewna dębowego. Płycina składa się z oklejonej fornirem naturalnym wodoodpornej sklejki liściastej grubości 12mm wypełnionej specjalnym materiałem izolacyjnym gr. 40mm.

Drzwi wyróżniają się wzmożoną izolacyjnością cieplną wynoszącą 1,2 W/m2K. Dzięki swoim właściwościom produkowane przez nas drzwi ograniczają straty energii w domu.

Drzwi zewnętrzne produkowane są w systemie przylgowym, dzięki czemu zapewniają bezawaryjną eksploatację niezależnie od warunków pogodowych. Wyposażenie standardowe drzwi obejmuje: zamek długi listwowy automatyczny GU Secury Automatic, próg aluminiowy ROTO, bolce antywyważeniowe, podwójne uszczelnienie skrzydła po obwodzie, wkładki patentowe, cztery zawiasy regulowane, Produkty z serii Masuria to drzwi zewnętrzne z ościeżnicą drewnianą o wymiarach 60x100mm, z możliwością zastosowanie regulacji na dowolną grubość muru.

Kolekcja Masuria charakteryzuje się również szerokim asortymentem drzwi z panelami szklanymi. Proponujemy drzwi ze szkłem refleksyjnym, które skutecznie odbija światło słoneczne. Proponujemy modele ze szklanymi wstawkami w kształcie prostokątów o różnej długości, ustawionych pionowo oraz poziomo, z jedną lub wieloma szybami w kształcie kwadratu ułożonego w karo. Dużym zainteresowaniem cieszą się też modele z ryflowaniami w jodełkę, poprzeczne, pionowe i poziome pasy. Oferujemy produkty w kolorze naturalnego dębu, złotego dębu, a także mahoniu, jasnego i ciemnego orzecha oraz drewna tekowego. Drzwi można zakupić również w dowolnym odcieniu z palety kolorów RAL/NCS.