> Drzwi-hotelowe

Drzwi hotelowe i biurowe

Drzwi hotelowe i biurowe WESTO to produkty wysokiej jakości przeznaczone do obiektów noclegowych, obiektów użyteczności publicznej, biur oraz wszelkich innych obiektów, gdzie pożądana jest elegancja i estetyka naturalnego drewna. Oferta zawiera informację na temat możliwości wyprodukowania drzwi na wymiar o odpowiednich parametrach technicznych, wykończenia powierzchni skrzydeł oraz dodatkowych detali tworzących unikalne produkty dostosowane do wnętrza. Dzięki współpracy z architektami wnętrz oferta stale ulega powiększeniu i ulepszeniu. Sprawdzone rozwiązania są importowane do nowo powstałych produktów, co czyni je coraz lepszymi. Nie ma projektu, który jest nie do wykonania. Potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów tworząc dla nich unikalne drzwi na wymiar[http://www.westo.pl/kontakt] o niepowtarzanej konstrukcji, wzorze czy wyposażeniu.

Oferujemy:

  • drzwi ppoż. EI60
  • drzwi ppoż. EI30
  • drzwi dźwiękoszczelne 32dB
  • drzwi dźwiękoszczelne 42dB

oraz drzwi bezklasowe.

WESTO jest producentem drewnianych drzwi o wysokich parametrach technicznych i estetycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie technologie pozwalają na sukcesywną rozbudowę oferty drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych produkowanych w Zakładzie Produkcji Drzewnej.

 

Głównym filarem działalności firmy WESTO jest produkcja drzwi w technologii płycinowej i płytowej. W procesie produkcji wykorzystywane jest lite drewno, drewno klejone lub płyty wiórowe. Wszystkie rodzaje drzwi wykańczane są naturalną okleiną sosnową, dębową, olchową lub jesionową.

Poza szeroką ofertą drewnianych drzwi bezklasowych produkujemy także drzwi przeciwpożarowe, dymoszczelne i akustyczne w technologii HALSPAN oraz drzwi akustyczne certyfikowane w Centrum Techniki Okrętowej w Gdańsku.

  • dźwiękoszczelne drzwi 32dB
  • dźwiękoszczelne drzwi 42dB
  • przeciwpożarowe drzwi EI30
  • przeciwpożarowe drzwi EI60

Wyspecjalizowany zespół stolarzy zajmuje się również realizacją projektów drzwi na wzór z dużą precyzją odtwarzając drzwi historyczne.

Oferta obejmuje głównie wewnętrzne i zewnętrzne drzwi do mieszkań, domów jednorodzinnych. W sprzedaży mamy również drzwi hotelowe oraz produkty przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej, w tym między innymi drzwi dźwiękoszczelne.

Zakład Produkcji Drzewnej WESTO zlokalizowany jest w miejscowości Naterki niedaleko Olsztyna.

 

Duży wybór wzorów i możliwość modyfikacji drzwi

W naszej stałej ofercie dostępne są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w wielu wersjach kolorystycznych, z przeszkleniami lub bez, zdobieniami, frezami. Jeżeli jednak upatrzony przez Państwa model nie do końca Państwu odpowiada istnieje możliwość wprowadzenia modyfikacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi jest gwarancją satysfakcjonującego efektu końcowego oraz Państwa zadowolenia z wybrania naszej oferty. Decydując się na wprowadzenie zmian w konkretnym modelu drzwi mają Państwo pewność, iż wybrane przez Państwa drewniane drzwi WESTO w stu procentach będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom pod względem wizualnym. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, pozostajemy do dyspozycji.

Firma godna zaufania logowarmia mazury logo        logofsc